טיפולי ספא

עיסוי שוודי קלאסי

העיסוי הקלאסי הפופולארי ביותר בעולם, משרה נעימות, שלווה ורוגע על המטופל. עיסוי מהנה זה תורם להרגעת מערכת העצבים, שחרור לחץ וחרדה, שיפור זרימת הדם וחילוף החומרים בגוף, תורם לשיפור מראה העור ומזין אותו. פסק זמן של שלווה, הירגעות והנאה שימשיכו אתכם לאורך כל היום.

50 דקות 250 ₪

עיסוי רקמות עמוק

יסוי נפלא ומשחרר, המתמקד בשכבות העמוקות יותר של השרירים. המטפל משתמש בטכניקות מגע מתקדמות המרככות ומגמישות את השרירים, הגידים והרצועות, ומביאם לידי שחרור. שרירים מכווצים נוטים לצבור רעלנים המשתחררים במהלך הטיפול. תהליך זה מביא את המטופל לידי הקלה והירגעות מידית ומתמשכת.

50 דקות 250 ₪

עיסוי באבנים חמות

עיסוי מענג בשמנים ארומתרפיים ואבני בזלתחמות, המגיעות אלינו מבטן האדמה. שם הן מופיעות בצורת לבה. המפגש של הלבה עם מי מעיינות מביא להתגבשותן, והן מגיעות אלינו לאחר עשרות שנים מתחת למים. מה שהופך אותן לחלקות כל כך. האבנים יונחו על מרכזים אנרגטיים בגוף, ויחליקו על גופכם במשך העיסוי. זהו טיפול מאזן ומרגיע. תרגישו בשלווה ונינוחות גם ימים לאחריו.

60 דקות 350 ₪

 
 

עיסוי בארבע ידיים

טיפול מלכותי מענג, אשר נעשה ע”י שני מטפלים העובדים יחד בסינרגיה מושלמת, ליצירת הרמוניה ותחושה של ריחוף בגוף.

60 דקות 490 ₪

רפלקסולוגיה

היא שיטת טיפול רפואי אלטרנטיבי, שהגיעה אלינו ממצרים הקדומה. שיטה שנמצאה יעילה למצבי עייפות ותשישות, חוסר איזון בין שני צדי הגוף, זרימת דם ואנרגיה חלשה, בעיות עיכול, כאבי ראש ומגרנות, וכאבים ברגליים. העיסוי יתמקד ברגליים, כפות הידיים והפנים. טיפול מהנה ומרפא גם
יחד.

50 דקות 250 ₪

 
 

עיסוי קצוות

העיסוי מתמקד בשני קצוות הגוף הרגישים והדומיננטיים – הראש וכפות הרגליים. באזור הראש נתמקד בעיסוי ושחרור הקרקפת והצוואר ובכפות הרגליים נתרום לתחושת פינוק ורגיעה. מתאים לממהרים שבינכם, או לאלו המבקשים עיסוי באזורים אלו בלבד.

 

50 דקות 250 ₪

תוספת של 25 דקות 90 ₪ תוספת של 40 דקות 150

עיסוי משולב

בחירה פנטסטית לאלו המבקשים ליהנות מכל העולמות! הטיפול יותאם באופן אישי למטופל, וישלב טכניקות מגע מכל העולמות: שיאצו, טווינא, לומי-לומי מתיחות מעולם היוגה, ועוד.

50 דקות 250 ₪

* ניתן להוסיף לטיפול אבנים חמות. תוספת לאבנים חמות 100 ₪ * ניתן להוסיף פילינג כטיפול משלים. תוספת לפילינג 100 ₪