בקומת הכניסה של המלון נמצא Salarium – ספא מלח מיוחד במינו ובו סאונת מלח יבשה, חדרי טיפולים אשר אחד מהם הינו חדר מלח יפהפה, וכן חמאם טורקי אותנטי.

להבדיל רוב חדרי המלח בארץ שנבנים מבטון ומצופים במלח, את הספא שלנו התעקשנו לבנות ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות, מבלוקים של מלח אפור לא מעובד שנכרו וסותתו ממכרות המלח באוקראינה. אפילו חומר המילוי שמחבר בין הבלוקים מבוסס על מלח, כך שהאפקטיביות של השהייה בחדרי המלח שלנו הינה מקסימלית.

בחדרי הטיפולים תוכלו ליהנות ממבחר טיפולי גוף-נפש מרגיעים ומשחררים על ידי מטפלים מעולים שנבחרו בקפידה. בחדרים ישנה אווירה מיוחדת במינה, עוטפת ומלטפת, ובחדר המלח תזכו לחוויה שמועצמת על ידי האפקט המרפא של המלח שבאוויר. שילוב מנצח לכל הדעות.
עוד על חדרי מלח ועל טיפולים בחדרי מלח, אתם מוזמנים לקרוא כאן 

 

BELLSPA238

סאונת המלח היבשה שלנו היא היחידה מסוגה בישראל. תוכלו ליהנות בה מכל היתרונות של שהייה בחדר מלח בנוסף לתחושת ההירגעות המושגת כתוצאה משהייה בסאונה, בחום המגיע לכ-65 מעלות.

ואילו בחמאם הטורקי אתם מוזמנים להשתרע על מזבח השיש החם ולהתמסר לידיו האמונות של המטפל, שיקרצף ויעסה את גופכם בחום של 40 מעלות וב-90 אחוזי לחות – טיפול ייחודי ואינטנסיבי.

את הפינוק בספא אתם מוזמנים לחתום בהתרגעות על גג המלון, במרפסת השיזוף המשקיפה אל הים ונהנית מהבריזה, ומשם להמשיך ליהנות מכל מה שיש לעיר תל אביב להציע.

חמאם טורקי

אתם מוזמנים להתרווח על מזבח השיש החם בחמאם הטורקי של ספא בל, לנשום עמוק את האוויר החם רווי האדים ולהתמסר לידיו של המטפל המקצועי שלנו. הוא יעסה את גופכם ויפוגג מתחים ושרירים עייפים, יקרצף את העור בפילינג ייחודי המסיר תאים מתים ומחיה את מראה העור, יצליף בכם (בעדינות!) עם מברשת מיוחדת ויותיר אתכם רגועים ומדיפים ניחוחות משגעים.

 

טיפולי ספא

ספא בל מזמין אתכם לבחור מבין מגוון הטיפולים שלנו לגוף ולנפש, להירגע ולהשתחרר על ידי צוות מטפלים מקצועי ומסור הנבחר בקפידה, ליהנות משהייה במתקני הספא הייחודים, סאונת המלח והחמאם הטורקי ולחתום את החוויה בהתרגעות על מרפסת השמש שבגג המלון, המשקיפה אל הים.

 

חדר המלח

חדרי המלח בספא בל בוטיק נבנו מבלוקים של מלח אפור לא מעובד, הנחצב ממכרות המלח העתיקים בקייב שבאוקראינה, מעומק של 300 מטר מתחת לפני הים.
לשהייה בחדר מלח יש השפעה מבורכת על כל מערכות הגוף והמערכת החיסונית, והשפעה מרגיעה על הנפש.
בספא תמצאו סאונת מלח (יבשה), חדרי טיפולים יפיפיים שהאווירה בהם עוטפת ומלטפת – אחד מהם הוא חדר מלח וחמאם טורקי אותנטי